TRANSMISJE ONLINE WARSZAWA

PROFESJONALNE LIVE STREAMY

W Twoje Transmisje zrealizujemy dla Ciebie profesjonale transmisje online w Warszawie. Niezależnie od lokalizacji, rodzaju eventu oraz liczby jego uczestników jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.
Z nami zaprezentujesz się z najlepszej strony!

Czym się zajmujemy?

Realizujemy transmisje przez internet – eventy, sport, szkolenia, konferencje. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem audio-wizualnym, które pozwala na profesjonalny streaming w sieci.

Wykorzystujemy wielokamerowe systemy HD. W przyszłości 360°, dostarczamy dodatkowy sprzęt – oświetlenie, systemy audio, mikrofony, mikroporty.​

Prowadzimy stream online na najpopularniejszych platformach – YouTube, a także Facebook, Twitch oraz Instagram. Po wydarzeniu materiał poddamy postprodukcji zgodnie z Twoimi życzeniami.

Zajmujemy się również postprodukcją. Jeżeli chcesz opublikować materiał z eventu po jego zakończeniu, dopracujemy go zgodnie z Twoimi wymogami.

Transmisje online Warszawa

Przy realizacji transmisji przez internet w Warszawie zawsze działamy kompleksowo – od przygotowania scenariusza, poprzez przeprowadzenie testów, kończąc na transmisji.
Realizacja transmisji na żywo Warszawa – organizujemy live streamy w każdej dzielnicy Warszawy!

Śródmieście – transmisje online

Serce Warszawy – to właśnie tutaj odbywa się większość organizowanych w stolicy eventów. Wybierając streaming w TT, możesz mieć pewność, że każde wydarzenie odbywające się w tej lokalizacji będzie profesjonalnie nagrane i przekazane widzom.

Mokotów – streaming w internecie

Potrzebujesz specjalistów od transmisji internetowych w dzielnicy Mokotów? Wybierz naszą obsługę i nie martw się o resztę. Zadbamy o to, aby obraz i dźwięk przekazywane podczas streamu były na najwyższym poziomie.

Wola – live stream

Warszawska Wola to miejsce działalności wielu firm. Gdy chcesz zorganizować live stream z wydarzenia biznesowego, skontaktuj się z nami już teraz.

Ursynów – transmisje na żywo

Z naszych usług skorzystasz również w dzielnicy Ursynów. Nasza wiedza, doświadczenie i nowoczesne zaplecze to pewność, że wydarzenie będzie transmitowane dokładnie tak, jak powinno.

Targówek – stream online

Zamów nasze usługi w dzielnicy Targówek – zadbamy o to, aby Twój event mogło zobaczyć jak najwięcej widzów.

Praga-Południe – transmisje internetowe

Gdy zamierzasz zorganizować wydarzenie w dzielnicy Praga-Południe i chcesz podzielić się nimi z widzami na całym świecie, skontaktuj się z nami. Nasze transmisje internetowe to gwarantowana jakość.

Jakie rodzaje transmisji prowadzimy?

W imagio mamy duże doświadczenie w live streamach z wielu wydarzeń – kulturalnych, biznesowych, sportowych, okolicznościowych, politycznych.
Jakie transmisje online w Warszawie możemy dla Ciebie zorganizować?

Konferencje

Wiemy, że przekaz na żywo musi być wolny od błędów, dlatego kładziemy nacisk na najmniejsze detale, aby Twoją konferencję mogli oglądać widzowie na całym świecie.

Szkolenia i webinaria

Live stream szkoleń i webinariów to najlepszy sposób, by podzielić się z innymi swoją wiedzą. My zadbamy o kwestie techniczne.

Wydarzenia sportowe

Ekscytujące wydarzenia sportowe na żywo to nasza specjalność. Możemy uzupełnić je o tablice z wynikami.

Konferencje branżowe

Branżowe konferencje mogą być dostępne nie tylko dla ich uczestników – również mogą być transmitowane online, by dotrzeć do znacznie szerszego grona widzów. W imagio wykonujemy streaming konferencji na najwyższym poziomie.

Wydarzenia kulturalne

Spektakle, koncerty, festiwale, spotkania – przeprowadzimy stream online każdego wydarzenia kulturalnego w stolicy.

Debaty

Aby w debacie mogło wziąć udział jeszcze więcej uczestników, postaw na streaming. Debaty online to sprawdzony sposób, aby przyciągnąć wielu widzów. Z nami możesz mieć pewność, że będą dopracowane w najmniejszych detalach.

imagio - realizacja transmisji na żywo Warszawa, jesteśmy do Twojej dyspozycji!