TRANSMISJE ONLINE ŚLĄSK

ZREALIZUJ STREAM Z IMAGIO!

Konferencja w Katowicach? A może mecz w Chorzowie?
W Twoje Transmisje realizujemy internetowe transmisje na Śląsku – kompleksowo, profesjonalnie i z naciskiem na wszystkie potrzeby naszych klientów.

Czym się zajmujemy?

Nasza specjalność to transmisje online. Zrealizujemy dla Ciebie wielokamerowy live stream na najpopularniejszych platformach – YouTube, Facebook, Twitch oraz Instagram.

W Twoje Transmisje dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym, aby transmitować obraz i dźwięk najlepszej jakości.
Działamy przekrojowo – od przygotowania scenariusza, przez testy, a skończywszy na realizacji.

Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie – wykorzystujemy nowoczesne systemy kamer HD, a także dostarczamy wyposażenie audio, mikrofony i mikroporty, oświetlenie. Stosowany przez nas sprzęt to gwarancja najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie – wykorzystujemy nowoczesne systemy kamer HD, a także dostarczamy wyposażenie audio, mikrofony i mikroporty, oświetlenie. Stosowany przez nas sprzęt to gwarancja najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

Zajmujemy się również postprodukcją. Jeżeli chcesz opublikować materiał z eventu po jego zakończeniu, dopracujemy go zgodnie z Twoimi wymogami.

Transmisje Online Śląsk

Na Śląsku ciągle dzieje się coś ciekawego!
Wydarzenia sportowe, konferencje, szkolenia czy debaty – teraz można uczestniczyć w nich nie tylko na miejscu, ale również online.
Jeżeli szukasz specjalistów od streamingu eventów, aby mogli zobaczyć je widzowie na całym świecie, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Katowice – nadajemy na żywo

Wykonujemy transmisje online w Katowicach – zawsze na najwyższym poziomie!
Stolica Górnego Śląska jest miejscem wielu ważnych wydarzeń, podczas których możemy zapewnić Ci pełną obsługę w streamowaniu i nie tylko.

Gliwice – transmisje przez Internet

Gdy organizujesz event w Gliwicach, również możesz zgłosić się do naszej firmy TT.
Przeprowadzimy dla Ciebie transmisję online z każdego wydarzenia odbywającego się w tym mieście na Śląsku.

Rybnik – streaming online

Dojedziemy do Rybnika, aby wykonać dla Ciebie profesjonalną transmisję na żywo.
Postaw na specjalistów z Twoje Transmisje, aby przekazać widzom wszystkie szczegóły podczas Twojego eventu.

Bytom – eventy na żywo w Internecie

Razem z nami zorganizujesz live stream z każdego zakątka Bytomia. Planujesz konferencję, a może wydarzenie kulturalne?
Nasza firma może transmitować je na najpopularniejszych platformach online.

Chorzów – live stream wydarzeń

Emocjonujące spotkania sportowe, ale również szkolenia biznesowe – Chorzów to jedno z tych miast, które odwiedzamy bardzo często.
Zadbamy o to, aby Twoje wydarzenie nadawane było w internecie zawsze w najlepszej jakości.

Sosnowiec – transmisje online

Poszukujesz specjalistów od wielokamerowych transmisji internetowych w Sosnowcu? Jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji. Razem z nami możesz przekazać światu obraz i dźwięk z każdego wydarzenia odbywającego się w tym mieście.

Jakie transmisje realizujemy?

Nasza firma Twoje Transmisje może towarzyszyć Ci podczas każdego wydarzenia odbywającego się na Śląsku.
Gdy chcesz podzielić się nim z widzami w internecie, zadbamy o najwyższą jakość przekazu obrazu i dźwięku.

Eventy

Wydarzenia kulturalne, ciekawe spotkania, otwarcia obiektów – zamów internetowe transmisje na Śląsku w TT, a my zaprezentujemy Twój event na najpopularniejszych platformach za pośrednictwem internetu.

Sport

Transmitujemy ekscytujące wydarzenia sportowe, aby każdy widz mógł poczuć się tak, jakby był na miejscu. Przekaz uzupełniamy również o powtórki oraz plansze z listą zawodników, wynikami.

Konferencje prasowe

Realizujemy wielokamerowy live stream z konferencji prasowych z politykami, przedstawicielami władz samorządowych, sportowcami, rzecznikami prasowymi i innymi osobami.

Konferencje branżowe

Branżowe konferencje mogą być dostępne nie tylko dla ich uczestników – również mogą być transmitowane online, by dotrzeć do znacznie szerszego grona widzów. W TT wykonujemy streaming konferencji na najwyższym poziomie.

Szkolenia

Uczestnictwo w szkoleniu online może być równie skuteczne jak podczas przebywania na miejscu. Zamów transmisję szkolenia lub webinarium w naszej firmie, a my zadbamy o to, aby zaprezentować przekazaną podczas niego wiedzę w przystępny sposób.

Debaty

Aby w debacie mogło wziąć udział jeszcze więcej uczestników, postaw na streaming. Debaty online to sprawdzony sposób, aby przyciągnąć wielu widzów. Z nami możesz mieć pewność, że będą dopracowane w najmniejszych detalach.

imagio – transmisje online Śląsk – skorzystaj z naszej oferty!